sobota, 19 listopada 2011

♥ Bajkolandia cz 2 ♥

Hej tu Py$ka dzisiaj dokończę wczorajszy post na temat postaci, bajek i kresówek. W dzisiejszym wpisie skupimy się szczególnie na tym co obecnie puszczają w TV. No, to zaczynajmy:


Pierwszy w kolejce jest: Nie ma to jak statek
  Znani przez wszystkich Zack i Cody, czyli bracia Sprouse wraz z Brendą Song ( London Tipton ) oraz Debby Ryann ( Beiley Pickett ) przezywają wspaniałe przygody na statku Tiptona. W TV było już klilka dłuzszych odcinków. Rozpoczął się już nowy drugi sezon. jest to prochram rozrywkowy z domieszką komedii. Wszyscy pewnie bardzo lubicie te szalone przygody czwórki przyjaciół. Jednak doszły mnie wieści iż po zakończeniu drugie sezenu mają zdjąć serial z Disney Chanel. Ale nic nie jest pewne na 100%, może ten serial zostanie z nami na dłużej lub nie nic nie wiadomo.To tyle o tym serialu . Przejdźmy do następnego :
'

                                               A jest to: Phineas i Ferb
Wszyscy  dobrze znają dwójkę braci i ich siostrę z tej kreskówki. Opowiada ona o pomysłach na spędzanie wakacji Phineasa i Ferba. Każdy odcinek pokazuje jeden z dni ich wakacji i konstrukcje które zbudowali. Ich siostra Fretka chce ich przyłapać i pokazać ich wynalazki mamie. Sa odcinki
w których nie przejmuje się i akcja nabiera nowego tępa.
Wszystko dzieje się w ogródku przy ich domu. Ostatnio ukazał się w telewizji najnowszy film producenta ,, Phineasa i Ferba pt.:,, Phineas i Ferb podróż w drugim wymiarze" w 2D. ! Ważną postaci a jest też Pepe, dziak dwójki braci. Jest on tajnym agentem, który powstrzymuje złego Dr. Dundersztyca . Najbardziej znanym sloganem z tego filmy są ,, Ferb już wiem co będziemy dzisiaj robić"
i ,, O tu jesteś Pepe". To tyle o tym serialu, przejdźmy do następnego:

Kolejny serial to : Czarodzieje  z Weverly Place

Każdy z was pewnie zna ten serial. Alex ( Selena Gomez ), Justin ( David Henrie ) oraz Max ( Jake T. Austin ) Russo przeżywają magiczne przygody. W bajce są rodzeństwem, są czarodziejami. Rozpoczął się trzeci sezon, nagrano także trzy trylogie pt:.,, Czarodzieje vs. Wampiry", ,, Czarodzieje vs. Anioły" i ,, Czarodzieje vs. Wilkołaki". Nkaręcono także film z tej serii pt.: ,, Czarodzieje z Weverly Place the Movie". Jestem fankom tego serialu i staram się oglądać wszystkie odcinki. Przy okazji jestem też fanką Seleny Gomez, tylko jedyne czego w niej nie lubie to to że chodzi Justin'em Biebier'em <fujjj!!> . !

                          Nom, i upragniony serial : Do Dzwonka

Oto polski serial rozrywkowy. Trwa zaledwie 5 minut ale zdobył wielu fanów. Głowne postacie to : Domi ( Agnieszka Doczyńska ), Mati (Wojciech Rotwski ), Natka
( Magdalena Osińska ), Seba
(Marcin Turski ), Aga ( Iga Krefft ), Konrad ( Piotr Janusz ), Aldona
( Jowita Ryczkowska)  i Tadzio ( Jakub Nowak) . ! Niedługo na Disney Chanel pojawi się Drugi sezon tego kultowego serialu. ! Wszystkie postacie zdobyły wielka sławe w całęj Polsce. ! Już nie mogę się doczekać nowego sezonu.

To tyle narazie, możliwe że dzisiaj dodam dalszy ciąg tego postu o nowościach w TV. Do zoba.
                                                     Pzd. Py$ka i Frugo

PS. Dodałyśmy nowe pyanie co do programów TV. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ;**
Za każdy się odwdzięczam :3