piątek, 18 listopada 2011

♥ Coś co uwielbiamy . ! ♥

Cześć tu Py$ka i Frugo, jesteśmy we dwie u Werki, o 15.30 mamy zajęcia wiec musimy się sprężać. No, dzisiaj będziemy pisać o naszej pasji, czyli Siatkówce. !

Co wiemy o siatkówce? - no to na pewno najbardziej  wyczesana gra zespołowa  na świecie <heh..>.!
KOCHAMY JĄ i UBÓSTWIAMY . !  Jesteśmy w reprezentacji szkoły. Niedługo szykujemy się na zawody. W ostatnich nasza szkoła zdobyła III miejsce, mamy nadzieje ze tym razem pójdzie nam lepiej :] Frugo świetnie wystawia, ja natomiast świetnie radze sobie z blokowaniem. !


 Nom wracając do tematu siatkówka to coś co kochamy ponad życie. We dwie, w wakacje spotykałyśmy się
i razem grałyśmy w siatkówkę z Bartkiem
( pzd. dla niego )  Przy okazji doskonaliłyśmy umiejętności( ja blok, a Wera wystawianie ). Przy tej naszej nauce można
w 100% powiedzieć że nauka boli, a Wera na własnej skórze się o tym przekonała. Nom, co by tu jeszcze powiedzieć hmmm.... Mam siatkówka to.... to...... to...... najbardziej odlotowy i dziki sport na całej planecie, albo dalej.

Teraz coś dla chłopaków nom dla dziewczyn też
<żeby nie było>

Piłka nożna hmmm..... co by tu powiedzieć.... . ! Najulubieńszy i najpopularniejszy sport pośród chłopców. Grając w piłkę nożną chłopaki myślą że przewyższają w czymś dziewczyny..... o nie nie wcale tak nie jest. Nie dajcie się dziewczyny i pokarzcie chłopakom na co was stać, przy okazji możecie jakiemuś zaimponować ^^ ♥ . ! Ja sama ( Py$ka ) chodziłam na RKS z piłki nożnej . I co, gram w piłkę nożną jak gram, nie jestem wielce gorsza od chłopaków. Przynajmniej znam podstawy. Natomiast Frugo nauczyła się grać w piłkę nożną podczas pobytu u swojego brata. Przewyższa talentem niektórych chłopaków z naszej klasy. A ogółem o piłce nożnej można powiedzieć ?.... iż jest to bardzo populary sport, wymaga dobrej kondycji, talentu oraz szczypty wiary w siebie .

Nom, to tyle chyba na dzisiaj. I pamiętajcie dziewczyny nie poddajcie się, wystarczy szczypta wiary w siebie i na pewno wszystko się uda. To do zobaczenia. Odwiedzajcie nasz blog codziennie. staramy się codziennie dodawać nowe posty :] . !
                                                                                                                 Pzd. Frugo i Py$ka ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ;**
Za każdy się odwdzięczam :3