wtorek, 20 grudnia 2011

♥ Odświerz kuferek ♥ . !

Cześć wiele dziewczyn ma problem z dobieraniem biżuterii. Sama nie nosze, bo nie wszystko pasuje mi do ciuszków. Ale niedługo się to zmieni. Przeprowadzę remont w moim kuferku na biżuterię. A pomoże mi w tym strona   http://www.nefryt-sklep.pl/. Na której jest mnóstwo rewelacyjnych akcesorii, w bardzo niskich cenach. Oto niektóre z nich:Takie o to pojedyncze pary kończyków można zakupić na tej stronie, wszystkie za jedyne 0,99zł.W wielu fantastycznych wzorach i kształtach.
Można również kupować hurtowo kolczyki takie jak te:
Tego typu kolczyków jest mnóstwo, wszystkie w cenie 3,69 zł. Ta strona potrafi zaskakiwać.
Na tej stronie także znajdziesz ogromny wybór bransoletek:Tego typu i wiele innych bransoletek kupisz w cenie 6,90zł
Jest także wiele atrakcyjnych zestawów takie jak te:Na prawdę się opłaca takie zestawy nie przekraczają 11,90zł ( jedynie brylantowe )
Goszczą równiej różnorodne ozdoby do włosów:Gumki wszelkiej ilości i rodzaju nie przekraczają 4zł. Opłaca się 36 gumek za 3,99 zł!
Są także gumki ozdobne:Wiele wzorów i kolorów, w cenie 9,90zł!
Spotkasz również wiele opasek i tak zwane motylki: Cena tych ozdób nie przekracza 6zł !
Oprócz biżuterii można również kupić stojaki na kolczyki, pokrowce i pudełeczka na biżuterię podarunkową: Eleganckie etui, stojak czy pudełko nie kosztują więcej niż 5 zł !
 A na ostatni ogień poszukiwane przez wszystkich zegarki: W wielu kolorach, nie ma zielonego ;c. W sklepach za 17,99 zł a tutaj - 9,99zł. Jest różnica, prawda?

To tle na dzisiaj, opiszcie w komentarzach co o nich sądzicie, liczę na was ♥ !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ;**
Za każdy się odwdzięczam :3