sobota, 17 marca 2012

♥ Kolory osobowości ♥ . !

Hej w tym poście pobawimy się w horoskop .  A raczej w wróżby . Każdy ma swój ulubiony kolor, i każdy ubiera się na jakiś określony .  Kolory odzwierciedlają nasz  charakter i nastrój :

Czerwony

Czerwony kolor symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.

Szary

Szary wybierają osoby ciche, ugodowe, które zwykle wstydzą się wyrażać własne opinie. Gdy widzisz kogoś w szarym ubraniu wiedz, że to człowiek, który niezbyt ceni rozrywki. Ważniejszy jest dla niego spokój.

Żółty

W żółtym ubraniu można często zobaczyć osobę, która najbardziej obawia się samotności. Żółty wybierają ludzie, którzy są świetnymi, wiernymi przyjaciółmi i mają wielu znajomych. To prawdziwe dusze towarzystwa.

Biały 

Biały kolor kojarzy się z niewinnością, ale osoby, które ubierają się w ubrania w odcieniach bieli wcale nie muszą takie być. Biały wybierają raczej ludzie, którzy chcą się rzucać w oczy, przywiązani do własnego zdania i zdecydowani.

Czarny

Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach i zdecydowane. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do zmiany zdania. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów na tematy polityczne i społeczne.

Niebieski

Niebieski i jego odcienie często wybierają artystyczne dusze. Wielbiciele koloru niebieskiego myślą twórczo, nieszablonowo, a jednocześnie nie lubią ograniczeń. Najbardziej cenią sobie wolność.

Zielony 

Zielony to kolor osób impulsywnych, które działają bez konkretnego planu i nie boją się ryzyka. Przyjaźń z takimi osobami może być trudna, ponieważ nigdy nie wiadomo, czego się można po nich spodziewać.

Fioletowy 

Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha i upodobanie do kameralnej, spokojnej atmosfery. Osoby ubrane w fiolet są bardzo romantyczne i mają tendencje do częstego zakochiwania się.

Pomarańczowy

Pomarańczowy to sygnał dążenia do realizacji nawet najbardziej szalonych pragnień. Oznacza dużą energię, upór i pragnienie zwycięstwa. "Pomarańczowi" to świetni kompani na dalekie, pełne przygód wycieczki.

Do następnej ;]

2 komentarze:

  1. świetnie :)
    z niecierpliwością czekam na kolejne notki :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ;**
Za każdy się odwdzięczam :3