niedziela, 15 kwietnia 2012

♥ Basen, Weosłe i inne atrakcje ♥ . !

Cześć wczoraj byłam na basenie . ! Byłam ja, Wiktoria i Daria (pzd. dla nich) . ! Mieli być jeszcze chłopaki, ale udowodnili ile są warci i nie przyszli . Ich strata bo było super. Na basen dojechałyśmy autobusem 3, po drodze widzieliśmy 2 Wesołe miasteczka , ! Za wejście na basen nie płaciłyśmy ponieważ Daria miała kartę swojego taty na 200h na basen . Też taką bym chciała ;p . ! Na basenie pozjeżdżałyśmy zjeżdżalniami, pobiegałyśmy po torze, nurkowałyśmy, byliśmy w tak zwanej '' misce'', jacuzzi i w brodziku xDee.. Po basenie poszłyśmy do M1 bo byłyśmy na Naptunie. !


Poszłyśmy do KFC, zamówiłyśmy sobie kubełek Classic i napój. Najadłyśmy się strasznie .Potem poszłyśmy na REAL, obczaiłyśmy zabawki i sprzęt sportowy. Było stoisko z małymi piłkami do nogi z EURO chciałyśmy je sprawdzić i Daria jak wzięła jedną prawie wszystkie zlecały :P .! Później wyszliśmy z M1 i poszłyśmy na Wesołe Miasteczko . Ja z Wiką miałyśmy jeszcze po 10 zł. Wsiadłyśmy na taką machinę-karuzelę co tak się kręciła i powoli wstawała, później kółeczka do góry nogami robiła takie coś. Byłyśmy same na całej karuzeli. To było super. Daria potem żałowała że nie poszła z nami.

Wróciłyśmy do domu z buta.Po drodze poszłyśmy do drugiego wesołego miasteczka.Tamto było do bani . !!! Weszłyśmy do domu strachu, określę to jednym wielkim ŻAL . !! Były jakieś kukły poprzebierane za potwory ale straszne buuu.. Kompletne dno. Wracając do domu wstąpiłyśmy na chwilę na stację benzynową a potem już prosto do domu. Wróciłyśmy przez Stokrotkę, Targ na Śląskiej i Dworzec. Rozstałyśmy się koło szkoły a później znowu się spotkałyśmy na dworze. Pogadałyśmy i pograliśmy w siatkę.

To był bardzo udany dzień, chłopaki żałujcie że was nie było.
A wam jak minął weekend ?
Czekam na odpowiedź w komentarzach albo e-mail 'e

Do następnej;]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ;**
Za każdy się odwdzięczam :3